Division 1 Section 3

  • Skip
  • Les Stephens
  • Jason Saunders
  • Simon Jeffery
  • Peter Vernon
  • Third
  • Forrest Deane
  • John Sartori
  • Terry Poole
  • Garry Senn
  • Second
  • Phil Whitley
  • Graeme Trinnick
  • Daniel Carroll
  • David Barclay
  • Lead

  • Ray Porter
  • Max Ritchie
  • Rod Lee
  • Ted Nicholas

Team Manager:Les Stephens    Playing Berwick at home

Division 2 Section 5

  • Skip
  • Brian Raisbeck
  • Jim Krstev
  • Paul Wootten
  • Warren Spence
  • Third
  • Travis Chalwell
  • Ian Vesey
  • Les Lucas
  • Noel Langdon
  • Second
  • Ross White
  • Ken Pearce
  • Brian Cross
  • Ian Rowland
  • Lead

  • Bob Selvey
  • Louis Goodsir
  • Ron Coleman
  • Matthew Raisbeck

Team Manager: Matthew Raisbeck: playing Lilydale away depart 11.45am

Division 4 Section 5

  • Skip
  • Gail Bowen
  • John Milburn
  • Peter Ireland
  • Jim Marshall
  • Third
  • Greg Milnes
  • Keith Sheldon-Collins
  • Michael Cross
  • David Phelps
  • Second
  • Tony Allsop
  • Tony Ford
  • Graham Behm
  • Laurie Rutter
  • Lead

  • David Smith
  • Lisa Bromage
  • Jack Pidwell
  • Rhonda Raisbeck

Team Manager: Jim Marshall :  playing Upwey/Tecoma away depart 12Noon

Division 4 Section 6

  • Skip
  • Bill Wright
  • Fred Murray
  • Bob Bromage
  • Gordon Lewer
  • Third
  • Garth McAuley
  • Mick Hallier
  • Graham White
  • Darren Barsdell
  • Second
  • Marg Robbins
  • Heidi Boettcher
  • Greg Baxter
  • Bill Davies
  • Lead
  • Yvonne Baxter
  • Robin Coleman
  • Helen DeYoung
  • Jim Burridge

Team Manager: Fred Murray: Playing Ashburton at home

Division 6 Section 8

  • Skip
  • Louise Sheldon-Collins
  • Ron Austin
  • Tony Angelone
  • Mick Wakefield
  • Third
  • Ron Abbott
  • Mick Murphy
  • Maureen McKenna
  • Col Smith
  • Second
  • Jeff Longstaff
  • Brendan Kirby
  • Ed O`Brien
  • Mike Kellett
  • Lead
  • Colin DeYoung
  • Peter Anderson
  • Stephen Barry
  • Ray Strahan

Team Manager: Louise Sheldon-Collins; playing Berwick away depart 11.45am